Menu Zamknij

BRAMY GARAŻOWE

BRAMY GARAŻOWE

W naszej ofercie znajdą Państwo bramy garażowe największych i najlepszych producentów, których dobraliśmy bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu pod kątem jakości i zadowolenia z bezawaryjnego użytkowania przez naszych klientów. Brama garażowa z montażem wykonywanym przez naszych pracowników. Zapewnij sobie wygodę, komfort i bezpieczeństwo we własnym domu. 

Jesteśmy partnerami firm WIŚNIOWSKI oraz FILL oferujących najwyższej jakości rozwiązania w zakresie bram garażowych. Działamy na rynku Kraków, Skawina, Wieliczka, Zielonki, Wadowice, Myślenice – zapraszamy do kontaktu, dobierzemy właściwą bramę do Państwa garażu.

BRAMY GARAŻOWE WIŚNIOWSKI

Zautomatyzowane rozwiązania dla domu i firmy:

  • bramy garażowe segmentowe
  • bramy garażowe uchylne
  • bramy garażowe boczne
  • więcej info zapraszamy na www.wisniowski.pl

BRAMY GARAŻOWE FILL

Rewelacyjne rozwiązania dla domu czy firmy:

  • różne typy bram garażowych
  • wykonywane na wymiar
  • doskonała izolacja termiczna
  • więcej info zapraszamy na www.fill.com.pl

JAKA BRAMA GARAŻOWA?

Przy wyborze bramy do garażu poza ceną bierzemy pod uwagę kilka czynników kluczowych dla wieloletniego komfortowego użytkowania bez niespodzianek. Poza wygodnym otwieraniem i zamykaniem bez wychodzenia z samochodu dobra, właściwie zamontowana brama będzie chronić przed zimnem i przeciągami, które mogłyby dostać się do naszego garażu i tym samym częściowo wpłynąć na zmniejszenie temperatury w domu. Bramy jakie oferujemy są ciepłe, posiadają wysoki poziom izolacji termicznej i doskonały design. Ważne jest także bezpieczeństwo antywłamaniowe, solidność bramy i jej zabezpieczenia także dla osób je obsługujących. 

Bramy garażowe w naszej ofercie produkowane są przez wiodących producentów na rynku polskim i europejskim. Bramy są regularnie badane i kontrolowane pod kątem jakości przez jednostkę badającą wytrzymałość bram dopuszczonych na nasz rynek krajowy. Od lat współpracujemy z producentami WIŚNIOWSKI oraz FILL proponując naszym klientom najlepsze możliwe warunki zakupu produktów najwyższej jakości z fachową obsługą i poradą oraz obsługą posprzedażową wraz z serwisem gwarancyjnym (gwarancja producenta). 

Jaką bramę garażową do domu jednorodzinnego wybierzemy determinuje ilość miejsca i przestrzeni umożliwiająca lub wykluczająca montaż i używanie danego rodzaju bramy. Wysoki sufit pozwala na zamontowanie bramy garażowej segmentowej lub bramy garażowej uchylnej. Niski sufit w garażu ograniczy nas do bramy garażowej rolowanej lub bramy garażowej bocznej segmentowej. Możliwości jest jeszcze wiele dlatego warto zmierzyć wstępnie wnękę i światło bramy i z taką informacją będziemy w stanie doradzić właściwe rozwiązanie dla Państwa.

U nas zamówisz bramę garażową do domu i firmy

BRAMY GARAŻOWE

Szeroki wybór zautomatyzowanych bram garażowych z montażem do domów jednorodzinnych jak i do firm. Doradzimy odpowiednie rozwiązanie pasujące do Państwa garażu i domu.

Bramy garażowe - przykładowe realizacje z montażem

REMAX SKAWINA - dobierzemy wspólnie najlepsze kompleksowe rozwiązanie dla Twojej inwestycji