Menu Zamknij

DRZWI TARASOWE – OKNA PRZESUWNE

Systemy drzwi przesuwnych

Obecnie mamy wiele możliwości połączenia a nawet przedłużenia, rozszerzenia naszej domowej przestrzeni salonowej o taras lub ogród. Drzwi tarasowe z dużymi przeszkleniami naturalnie powiększają przestrzeń naszego domu sprawiając, że nasze wnętrza stają się bardziej doświetlone i przestrzenne. Drzwi przesuwne łączą w sobie zaletę dużych okien z wygodnym wyjściem na zewnątrz do części tarasowej. Takie rozwiązanie jest bardzo komfortowe w miesiącach letnich zapewniając wyjątkową wygodę i funkcjonalność naszego domu.

Bazują na wieloletnim doświadczeniu oraz uznanej jakości i funkcjonalności produktów, polecamy drzwi przesuwne ADAMS. Zastosowane profile w oknach tych producentów to najwyższa półka gwarantująca pełne zadowolenie z użytkowania drzwi tarasowych.

okna przesuwne 6

Drzwi tarasowe z montażem

Z uwagi na bardzo duże gabaryty okien przesuwnych kluczowy jest odpowiedni i precyzyjny montaż. Okna tarasowe montujemy od wielu lat, obsługujemy swoim zasięgiem obręb miast Skawina, Kraków, Myślenice, Wadowice, Wieliczka oraz inne. Zapewniamy fachową poradę na każdym etapie budowy przedstawiając rozwiązania i możliwości zakupu okien zgodnie z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami.

Najważniejsza jest dla nas profesjonalna obsługa Klienta a następnie profesjonalny i terminowy montaż okien. Z uwagi na wieloletnią współpracę z producentami możemy zaoferować najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach.

Tylko najlepsze rozwiązania

Przez wiele lat w branży poznaliśmy zalety i wady różnych rozwiązań systemów okiennych dostępnych na polskim rynku. W naszej ofercie drzwi przesuwnych posiadamy okna tarasowe i suwanki zbudowane na najlepszych na rynku profilach jak VEKA SL 82, VEKA HST SL 82, HST PASSIV (Ug 0,5 lub 0,6 W/m2K). Posiadają wysokie parametry termoizolacyjne (bardzo niski Współczynnik Ug oraz Uw– współczynnik przenikania ciepła szyby oraz całego okna).

Jesteśmy konkurencyjni na regionalnym rynku okien oferując najciekawsze rozwiązania pod kątem jakości i funkcjonalności a także korzystnej i atrakcyjnej ceny okien i innych produktów z oferty jak drzwi i rolety.

U nas zamówisz przesuwne drzwi tarasowe z montażem

SYSTEMY OKIEN PRZESUWNYCH

W naszej ofercie posiadamy szereg rozwiązań drzwi tarasowych, drzwi przesuwnych (popularnych suwanek). Profesjonalne doradztwo w naszych salonach. Zapraszamy do kontaktu.

Okna przesuwne - przykładowe realizacje

ZOBACZ POZOSTAŁE OKNA Z NASZEJ OFERTY

Masz pytania? Służymy profesjonalnym doradztwem

OKNA REMAX - dobierzemy wspólnie najlepsze kompleksowe rozwiązanie dla Twojej inwestycji