Menu Zamknij

OKNA ALUMINIOWE

Okna aluminiowe

Posiadamy w ofercie stolarkę aluminiową, wyjątkową trwałą  i odporną produkowaną przez firmę OMNIBUS. W ofercie także okna ADAMS

Największa zaleta tego typu okien to ich stosunkowo niska waga w połączeniu z bardzo wysoką wytrzymałością. Okna aluminiowe charakteryzują się wysokimi parametrami termoizolacyjnymi (tak jak okna PCV) więc idealnie nadają się do zastosowania w domu lub firmie. Bardzo często stolarka aluminiowa jest montowana w budynkach firmowych i zakładach. 

U nas zamówisz trwałe okna aluminiowe z montażem

OKNA ALUMINIOWE

Wyjątkowe cechy stosowanego materiału przy produkcji tego rodzaju okien gwarantują wyjątkową trwałość i solidność na bardzo długi okres czasu. 

Solidne okna z montażem

Okna aluminiowe z naszej oferty to sprawdzone rozwiązania najlepszych producentów stolarki aluminiowej w Polsce. Zastosowany materiał ulega łatwemu modelowaniu umożliwiając uzyskanie unikalnych kompozycji strukturalnych, niespotykanych w innych systemach stolarki okiennej. Okna te są często wybierane do obiektów firmowych jak i domów jednorodzinnych z uwagi na wyjątkową jakość i trwałość produktu przekładającą się na długie lata użytkowania.

Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w stolarce aluminiowej. Nasze ekipy montażowe mają ciągłą praktykę i codziennie doskonalą swój warsztat pracy. REMAX swoim zasięgiem obejmuje takie miasta jak Skawina, Kraków, Wieliczka, Zielonki, Wadowice oraz Myślenice. Nasi pracownicy odbywają regularne szkolenia stale podnoszące ich umiejętności i kompetencje. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszych salonów sprzedaży gdzie doradzimy w profesjonalny sposób odpowiednie rozwiązanie wsłuchując się w Państwa potrzeby i oczekiwania. Oferujemy wyjątkowe upusty cenowe, szczególnie dla kompleksowych zamówień niezbędnych do wyposażenia dom, mieszkania lub firmy.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo bądź spotkaj się z nami bezpośrednio w salonie. Kluczowe jest dla nas profesjonalne doradztwo w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji na każdym etapie realizacji co bezpośrednie przekłada się na satysfakcję i zaufanie.

Przykładowe systemy STOLARKI ALUMINIOWEJ

System Superial

System ten ma zastosowanie do produkcji okien i drzwi cechujących się wysokim współczynnikiem termoizolacji.

System Genesis 75

Trójkomorowy system okienno-drzwiowy przeznaczony do konstruowania okien o podwyższonej izolacyjności termicznej parametry termiczne okna Genesis 75 spełniają wymagania, które obowiązują od roku 2021 (Uw od 0,90).

Przesuwny Ultraglide

Trójkomorowy system stosowany przy produkcji tradycyjnych bardzo wytrzymałych suwanek czyli drzwi przesuwnych. Drzwi tarasowe tak wykonane cechuje ponadprzeciętna jakość i wytrzymałość z uwagi na zastosowane materiały jak i proces produkcji.

Okna aluminiowe - przykładowe realizacje

ZOBACZ POZOSTAŁE OKNA Z NASZEJ OFERTY

Masz pytania? Chętnie pomożemy i doradzimy

OKNA REMAX - dobierzemy wspólnie najlepsze kompleksowe rozwiązanie dla Twojej inwestycji