Menu Zamknij

Okna PCV Kraków

Okna PCV Kraków

Stolarka okienna odgrywa kluczową rolę w każdym budynku. Okna oświetlają wnętrze pomieszczeń, jednocześnie umożliwiając dostęp do świeżego powietrza.   

Okna PCV cechują się niezwykłą trwałością, dzięki czemu użytkowane mogą być bezproblemowo przez długie lata. Materiał cechuje się odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne – intensywne promienie słoneczne, ekstremalne temperatury, deszcz, śnieg bądź silny wiatr. Na uwagę zasługuje także wysoki poziom szczelności, który chroni wnętrza przed przeciekiem wody. Doskonała termoizolacja pozwala zachować energię wewnątrz pomieszczenia, zapewniając właściwą temperaturę nawet podczas chłodniejszych miesięcy zimowych. Montowane przez nas okna PCV posiadają bowiem najniższą wartość Współczynnika UW

Okna PCV Kraków dla domów jednorodzinnych, bloków mieszkalnych i obiektów biurowych

Maksymalne wygłuszenie niweluje hałas i głośne dźwięki na zewnątrz budynku. Okna osadzone mogą być zatem w mieszkaniach miejskich, przy ruchliwych drogach. Za wyborem stolarki okiennej PCV przemawia także energooszczędność. Okna tego typu powszechnie wykorzystywane są w budownictwie pasywnym, dzięki czemu cechują się ekologicznym charakterem. Oczywiście zamontowane mogą być również w każdym innym typie budynku.

Atrakcyjna cena w połączeniu z wysoką jakością sprawia, że prezentowane okna PCV bardzo chętnie wybierane są do domów jednorodzinnych, bloków mieszkalnych bądź obiektów biurowych. Elegancki design produktu doskonale wkomponuje się we wnętrza utrzymane w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Szeroka paleta barw, wyglądu okien, klamek czy akcesoriów gwarantuje znalezienie idealnej stolarki okiennej do każdego budynku.

Okna PCV Wieliczka

– fachowy montaż

Oferujemy okna PCV z możliwością montażu. Fachowa wiedza pozwala nam w sposób precyzyjny i staranny obsadzić wybrany model okna w budynku. Nieumiejętny montaż wiązałby się z trudnościami związanymi z funkcjonalnością. Rzetelnie podchodzimy do każdej realizacji, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia nam zamontowanie stolarki okiennej zgodnie z wyznaczonymi zasadami sztuki budowlanej.

Służymy pomocą oraz wsparciem, proponując klientom najkorzystniejsze rozwiązanie – zarówno w odniesieniu do możliwości budynku, jak i potrzeb oraz wymagań domowników. Gwarantujemy maksymalne zadowolenie z finalnego efektu.