Menu Zamknij

Okna Vetrex Kraków

Okna Vetrex Kraków

Producent stolarki okiennej i drzwiowej Vertex wyróżnia się na tle konkurencji niezwykłą jakością wykonania. Marka cieszy się ogromną popularnością oraz międzynarodowym uznaniem. Okna Vertex skierowane są do wymagającego klienta, który oczekuje maksymalnej trwałości.

Czołowymi modelami stolarki okiennej firmy Vertex są okna PCV i aluminiowe. Oba warianty zapewniają wysoki poziom ochrony pomieszczeniom, uniemożliwiając, dostanie się do wnętrza chłodnego powietrza – np. podczas miesięcy zimowych. Termoizolacja zapewniona jest także w kierunku odwrotnym, dzięki czemu ciepłe powietrze pozostaje w pomieszczeniu. Wytrzymałość stolarki okiennej pozwala użytkować okna Vertex bezproblemowo przez długie lata. Okna odporne są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – intensywne promienie słoneczne, ekstremalne temperatury, deszcz, śnieg bądź silny wiatr.

Okna Vetrex Kraków dla budownictwa nowoczesnego i tradycyjnego

Okna Vertex gwarantują pełne wygłuszenie, stanowiąc ochronę wnętrz przed hałasem dochodzącym z zewnątrz. Zastosowanie wysokich parametrów akustycznych w stolarce okiennej sprawia, że zamontowana może być ona w budynkach znajdujących się w bezpośrednim otoczeniu ruchliwych dróg.

Okna Vertex dedykowane są domom jednorodzinnym, blokom mieszkalnym lub obiektom biurowym. Ogromny wybór modeli, kolorystyki bądź kształtów pozwala maksymalnie dopasować okno do możliwości budynku oraz wymagań klienta. Na uwagę zasługuje niezwykła elastyczność materiału, która pozwala tworzyć okna o nietypowych wymiarach. Połączenie minimalistycznego oraz eleganckiego designu sprawia, że okna pięknie prezentują się na tle pomieszczeń utrzymanych w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Okna Vetrex Myślenice

– profesjonalny montaż

Długoletnia obecność na rynku, wiedza i doświadczenie pozwalają nam realizować także montaż stolarki okiennej. Dysponujemy fachowcami, którzy z dokładną precyzją i starannością wykonują nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Okna muszą być osadzone zgodnie z wyznaczonymi zasadami sztuki budowlanej. Niezwykle istotne są wskazówki producenta, który dogłębnie oraz szczegółowo opisuje, jak okna Vertex powinny być zamontowane.

Oczywiście posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, umożliwiające nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Właściwie osadzone okna są funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Źle zamontowane okna Vertex sprawiać by mogły duże trudności w użytkowniku, z czasem natomiast konieczna by była ich wymiana.