Menu Zamknij

Okna Wadowice

Okna Wadowice

 

Stolarka okienna to istotny element każdego budynku. Okna pozwalają promieniom słonecznym oświetlać nasze wnętrza, jak i dostarczać pomieszczeniom świeże powietrze. Wybór właściwego modelu jest zatem kluczowy, bowiem okna służyć powinny bezproblemowo przez wiele lat. W zależności od upodobań zdecydować się możemy na model aluminiowy bądź PCV. Niezależnie jednak od rodzaju, każdy z nich cechuje się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania.

Okna Remax gwarantują maksymalne wygłuszenie, do wnętrza nie dociera zatem dźwięk i hałas z otoczenia. Parametr ten pozwala zamontować prezentowane okna w budynkach przy ruchliwej drodze.

 

Proponowane przez nas modele charakteryzują się dużym stopniem odporności na działanie czynników zewnętrznych oraz niesprzyjających warunków atmosferycznych – promieniowanie słoneczne, wiatr, deszcz lub śnieg. Okna gwarantują pełną wodoszczelność, niemożliwe jest zatem dostanie się wody do naszych wnętrz, nawet podczas silnych opadów deszczu. Oczywiście zapewniona jest także termoizolacja, dzięki czemu utrzymana jest stała wartość temperatury w pomieszczeniu – ciepłe powietrze nie wydostaje się poprzez okna, zimne natomiast nie przedostaje się z zewnątrz.

 

Montaż okien Wadowice

– precyzyjne osadzenie stolarki okiennej

Oferowane przez firmę Remax okna wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Wysokogatunkowe tworzywa gwarantują energooszczędność, okna doskonale sprawdzą się więc w budynkach o charakterze ekologicznym. Okna PCV bądź aluminiowe dedykowane są domom jednorodzinnym, blokom mieszkalnym oraz obiektom biurowym. W zasadzie nie istnieją żadne ograniczenia co do ich wykorzystania.

Istotną rolę odgrywa także właściwy montaż, bowiem źle osadzone okna mogą być powodem wielu trudności w użytkowaniu. Oprócz sprzedaży okien zajmujemy się również montażem. Doświadczony zespół fachowców dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym, który pozwala z pełną precyzją i starannością zamontować każdy model okien – niezależnie od trudności realizacji. Oczywiście zlecenie wykonywane jest zgodnie z wyznaczonymi zasadami sztuki budowlanej.

Dostarczamy okna, które łączą w sobie funkcjonalność z eleganckim wyglądem. Minimalistyczny design doskonale wpasuje się w budynki utrzymane w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Szeroki wachlarz barw, kształtów, klamek bądź akcesoriów pozwala znaleźć idealny model okna do każdego rodzaju budynku.