Menu Zamknij

ŻALUZJE FASADOWE

Żaluzje fasadowe

Są coraz bardziej popularne, pasują do nowoczesnej bryły budynku lub nawet remontowanych domów w stylu “kostek”. Żaluzje fasadowe (zewnętrzne, elewacyjne) stosuje się w budownictwie coraz częściej zamiast rolet zewnętrznych z uwagi na lekki i nowoczesny wygląd i wzornictwo będące doskonałym uzupełnieniem stylu nowego domu przy zachowaniu norm termoizolacyjnych.

Największe zalety:

  • nowoczesny wygląd
  • ochrona termiczna
  • chronią przed promieniami słonecznymi
  • automatyczne sterowanie

Idealna termoizolacja

Budując dom energooszczędny warto wybrać montaż żaluzji zewnętrznych jako doskonała forma termoizolatora. To nowoczesne rozwiązanie jest stosowane w budownictwie z uwagi na spełnianie norm termoizolacyjnych. Jednocześnie zapewnia prywatność i bezpieczeństwo dla mieszkańców domu. Pełni tym samym funkcję antywłamaniową. W pełni zautomatyzowane rozwiązanie posiada zabezpieczenia przed silnym wiatrem (czujnik wiatru).

Ochrona przeciwsłoneczna

Odpowiedni kąt nachylenia żaluzji fasadowych gwarantuje ochronę przed promieniami słonecznymi w domu czy firmie. Bardzo wygodne i efektywne rozwiązanie, które eliminuje nawet stosowanie klimatyzacji w domu blokując dostęp promieni słonecznych. Wpływa także na obniżenie hałasu z zewnątrz. Sterowanie jest automatyczne lub ręczne – możemy dostosowywać ilość wpadającego do środka światła. Montaż odbywa się w sposób szybki i bezproblemowy.

Żaluzje fasadowe (zewnętrzne) zamówisz u nas

ŻALUZJE ELEWACYJNE

Świetnie komponują się z elewacją i podkreślają nowoczesną formę budynku czy domu jednorodzinnego. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o tym rozwiązaniu.

Przykładowe realizacje

OKNA REMAX - dobierzemy wspólnie najlepsze kompleksowe rozwiązanie dla Twojego domu